Otoport Hakkında

İstanbul' un en değerli bölgesinde inşa edilmiş olan Otoport Avm her yönüyle bölgedeki en prestijli projeler arasında yerini almıştır.
 
Otoport AVM' de oluşturulmuş olan eksiksiz güvenlik donanımları sayesinde gerek iş yeri sakinlerimiz gerekse ziyaretçilerimiz ve sevdikleri huzur içerisinde alış veriş keyfini yaşayabileceklerdir. Profesyonel tesis yönetimi anlayışı ile 7 gün 24 saat kesintisiz sağlanan güvenlik kontrolleri ve Avm çevresinde oluşturulan fiziki güvenlik hizmeti ve CCTV sistemi ile Avm maliklerimizin ve ziyaretçilerinin kendilerini her an huzurlu hissetmeleri hedeflenmiştir.
 
Ayrıca Has Otomotiv Mercedes-Benz Türk A.Ş. Bayi, AVM' mizin en büyük showroomu ve servisi ile tüm otomobil severlere hizmet verecektir.
 
Otoport AVM' de duman dedektörleri, siprinkler ve tüm bu sistemleri besleyecek kapasitede yangın sistemleri, su depoları ve buna bağlı üniteler mevcuttur.
 
Otoport AVM' de 7 gün 24 saat konularında tecrübeli Özel Güvenlik Personelleri hizmet vermektedir.

Tüm ortak alanlarda temizlik, güvenlik ve teknik bakım hizmetleri konularında tecrübeli personel kadroları ile gerçekleşmektedir.